Przekaż darowiznę na remont kliniki

Szanowni Państwo,

Od ponad dwunastu lat w Oddziale Świętego Mikołaja SPSK-1 w Szczecinie leczymy dzieci z chorobami nowotworowymi i chorobami krwi. Trafiają do nas pacjenci z całego województwa zachodniopomorskiego, bowiem jesteśmy jedyną taką placówką na całym tym obszarze. Budynek Świętego Mikołaja jest budynkiem unikalnym w skali kraju; zbudowany został z inicjatywy i środków zgromadzonych przez rodziców naszych pacjentów, skupionych w Stowarzyszeniu Rodziców Dzieci Chorych na Białaczkę i Inne Choroby Nowotworowe, które wspiera działalność Kliniki od ponad 25 lat.

Oddział Świętego Mikołaja, czyli Klinika Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej SPSK-1 PUM w Szczecinie liczy już sobie 12 lat. I niestety wymaga remontu, ponieważ jest to miejsce, gdzie wymagane są szczególne warunki sanitarne, ze względu na to, że tu prowadzona jest chemioterapia u dzieci. Banalne dla zdrowego dziecka zakażenie dla dziecka z chorobą nowotworową bywa ciosem śmiertelnym. Źródłem takiego zakażenia w szpitalu może stać się brudna ściana, niesprawny sanitariat czy nieszczelne okno. Remont Oddziału nie jest więc zwykłym remontem, jest działaniem wspierającym dzieci z nowotworami w walce o życie.

list klinika

Apelujemy o wsparcie i pomoc dla Oddziału Świętego Mikołaja - każdy z nas może wpłacić darowiznę na ten cel.

Dla Państwa wygody uruchomiliśmy możliwość przekazywania darowizn na remont naszej Kliniki poprzez serwis Przelewy-24, gdzie istnieje możliwość dokonania przelewu z własnego konta lub dokonania płatności za pośrednictwem kart płatniczych.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Darowiznę przekazujemy w prosty sposób poprzez formularz dostępny tu na stronie lub w panelu po prawej.

Zapraszamy do pomocy - pomóżcie nam pomagać :-)