Szanowni Państwo,

Drodzy Rodzice!

Diagnoza choroby nowotworowej dziecka jest informacją, której nikt z nas się nie spodziewa.

Gdy ją usłyszeliśmy musimy zmierzyć się z jej skutkami. Jest to trudne, bolesne i zmieniające życie doświadczenie, które dla niektórych może stać się bardzo trudne w swych konsekwencjach, ponieważ czasami oznacza kalectwo lub nawet utratę dziecka.

Jednak my wiemy, że diagnoza „rak” nie musi znaczyć „wyrok”, że jest to choroba, którą można wyleczyć.

Szczególnie cenne jest wówczas, wsparcie rodziny, znajomych i innych rodziców, którzy przeżyli podobne doświadczenia. My to przeszliśmy - życie zapisało nas do tego szczególnego stowarzyszenia i dzisiaj, w miarę naszych możliwości, oferujemy Państwu nasz wsparcie.