Aukcje charytatywne

Finalizacja umowy między naszym Stowarzyszeniem a Grupą Allegro i PayU, pozwoliła zaistnieć naszemu Stowarzyszeniu w serwisie → Allegro Charytatywni, który oczywiście znacie. Tak, to dokładnie to samo miejsce, w którym co roku prowadzone są przez kwartał aukcje charytatywne dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jako Organizacja Pożytku Publicznego (OPP) również możemy być beneficjentem aukcji charytatywnych, które pomogą w realizacji naszych celów. Kiedyś, dawno temu, na poprzedniej platformie aukcji charytatywnych naszym celem był remont Kliniki Świętego Mikołaja. I uzbieraliśmy całkiem pokaźną kwotę, którą w całości przeznaczyliśmy na remont Kliniki. Obecnie naszym celem są wakacje dla naszych podopiecznych. Tak, jak co roku - żeby odetchnęli od trudów leczenia, od szpitala. Wszystkie aukcje, które ktoś wystawia na ten cel, znajdziecie tutaj, kliknijcie:

Kliknij i rozpocznij licytację!

Wystaw przedmiot...

Stary telefon, pamiątkowa karta, interesujący gadżet - może i Ty masz coś, co zechcesz przekazać na nasze aukcje? Wystawić można prawie wszystko - szybko i bezpiecznie!

Zacznij teraz - wystaw przedmiot na ten cel

Masz pytania lub chcesz coś przekazać na licytację, a nie chcesz robić tego sam(a):

• wyślij wiadomość na Fanpage'u Stowarzyszenia na Facebooku