Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Chorych na Białaczkę i Inne Choroby Nowotworowe

Aukcje charytatywne

Finalizacja umowy między naszym Stowarzyszeniem a Grupą Allegro i PayU, pozwoliła zaistnieć naszemu Stowarzyszeniu w serwisie → Charytatywni Allegro

Jako Organizacja Pożytku Publicznego (OPP) możemy wystawiać aukcje charytatywne, które pomogą w realizacji naszych celów.

Kliknij i rozpocznij licytację!

Wystaw przedmiot...

Stary telefon, pamiątkowa karta, interesujący gadżet - może i Ty masz coś, co zechcesz przekazać na nasze aukcje? Wystawić można prawie wszystko - szybko i bezpiecznie!

Zacznij teraz - wystaw przedmiot na ten cel

Masz pytania lub chcesz coś przekazać na licytację, a nie chcesz robić tego sam(a):

• wyślij wiadomość na Fanpage'u Stowarzyszenia na Facebooku

Przekaż darowiznę

przelewy24 visa

Przekaż 1% podatku

1procent160x150

Nasze aukcje

allegro charytatywni

STOWARZYSZENIE RODZICÓW DZIECI CHORYCH NA BIAŁACZKĘ I INNE CHOROBY NOWOTWOROWE
ul. Unii Lubelskiej 1, 71-252 Szczecin
NIP 852-11-79-253